OK

Szklane panele

Szklane panele ścienne do kuchni i do łazienki klejone są do ściany zamiast tradycyjnych płytek lub kamienia. Szkło lakierowane lub z grafiką to nowoczesny design (Warszawa i okolice) doradztwo, projekt, pomiar, montaż.

Zaprojektuj swoją grafikę

Zobacz więcej zdjęć   Wyślij zapytanie

Dekoracja ścian we wnętrzach z użyciem szklanych i lustrzanych okładzin zapewni ciekawe wrażenie wzrokowe, optycznie powiększy przestrzeń oraz nada wnętrzu niebanalny, nowoczesny wygląd. Szkło na ścianę, z którego wykonane są panele jest hartowane o grubości 5 lub 6 mm. Stosujemy szkło odbarwione OPTIWHITE, które jest pozbawione zieleni tradycyjnego szkła float i nie przekłamuje kolorów. Panele szklane wykonywane są na dowolny wymiar, maksymalny wymiar szkła to 318 cmx 200cm przy szkle lakierowanym i 310cmx150cm przy szkle z grafiką

Panele szklane, mimo, iż są wykonane ze szkła, czyli materiału, który wydaje nam się kruchy i nietrwały na urazy mechaniczne, wbrew przypuszczeniom są jednak wytrzymałe na uderzenia, naprężenia i wysoką temperaturę. Tafle szklane wykonujemy w możliwie największych wymiarach tak, aby było jak najmniej łączeń. Szkło klejone jest do ściany na specjalny klej a na łączeniach i pomiędzy ścianami uszczelniane silikonem. Jeżeli decydujemy się na szklane okładziny ścienne w części mokrej natrysku, wnęka powinna być tak, jak w przypadku okładzin ceramicznych i kamiennych uszczelniona specjalną folią i taśmami przeznaczonymi do natrysku. W szkle wykonujemy otwory i wycięcia pod baterie oraz inne potrzebne akcesoria. Szkło w łazience na ścianach zamiast tradycyjnych płytek, gresu czy kamienia jest nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem. 

Pomiar -  paneli szklanych w kuchni możliwy jest po zamontowaniu szafek kuchennych i blatu. W łazience, gdy mamy podłogi i inne elementy ograniczające montaż szkła oraz instalcję wodno-kanalizacyją. Armatury i grzejniki montowane są po montażu paneli.

Montaż - szkło w kuchni klejone jest do ściany specjalnym klejem, osadzane ciężarem na blacie kuchennym i uszczelniane silikonem. Kontakty montowane są na szkle. W łazience szkło klejone jest do ściany specjalnym klejem i uszczelniane na łączeniach silikonem. 

Proponujemy:

Koszt szkła lakierowanego z montażem ( vat 8%) 650,00 za metr kw + wycięcia pod kontakty, otwory

Podane ceny są to ceny orientacyjne, każde zamówienie wyceniamy indywidualnie.

Jakie panele ścienne wybrać do swojej kuchni? Nasz blog o rodzajach paneli szklanych zawiera wiele praktycznych porad które panele szklane wybrać do swojej kuchni.

Zapraszamy również do lektury naszego bloga poświęconemu wykożstaniu szklanych paneli lakierowanych, z grafiką bądź zdjęciem

Zapraszamy do przesyłania zapytań - biuro@swiatszkla.com.pl

Kontakt