Oferty pracy - Świat szkła

OK

Oferty pracy

Obecnie przyjmujemy aplikacje na stanowiska:

Specjalista ds. obsługi klienta (+projektowanie SketchUp)

Montażysta

Opis stanowiska:

montaż kabin prysznicowych, ścianek prysznicowych, drzwi szklanych,luster, paneli i innych konstrukcji szklanych

dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

nastawienie na profesjonalną obsługę klienta, oraz wysoka kultura osobista

sprawność fizyczna – szkło jest materiałem ciężkim i wymagającym ostrożności

łatwość przyswajania nowej wiedzy

dyspozycyjność

wyobraźnia przestrzenna i zmysł techniczny

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (montaż szkła, mebli lub innych konstrukcji)

prawo jazdy kat. B

Oferta:

stałą pracę na pełny etat w firmie z wieloletnią ugruntowaną pozycją

szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i poziomu samodzielności w montażu

umowę o pracę - praca poniedziałek-piątek ( średnio w godz. 10-18)

terminowe wypłacanie wynagrodzenia - zawsze na koniec przepracowanego miesiąca

Miejsce pracy:
 Warszawa, Targówek

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszej firmy na www.swiatszkla.com.pl i składanie aplikacji na adres biuro@swiatszkla.com.pl

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

  • Wykonywanie graficznych projektów dla Klientów w programie SketchUp
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura do strony administracyjnej
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów
  • Pomoc w dziale sprzedaży, wykonywanie ofert cenowych
  • Kontakt z Klientem
  • Zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • Kompletowanie zamówień
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • Szybka i sprawna obsługa komputera
  • Podstawowa obsługa programów graficznych (przede wszystkim SketchUp)
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • Stałą pracę na pełny etat w firmie z wieloletnią ugruntowaną pozycją
  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
  • Umowę o pracę - praca poniedziałek-piątek 9-17
  • Terminowe wypłacanie wynagrodzenia - zawsze na koniec przepracowanego miesiąca

Na rozmowie będzie przeprowadzony szybki test na sprawdzenie umiejęstości poruszania się i korzystania z programu SketchUp